Basket Brno
Členská sekce
Kooperativa NBL
CZ.BASKETBALL
ENBL
EYBL
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
Úspěchy klubu
ENBL
Trenéři
Kudy k nám
Ke stažení
Historie
Sociální sítě
Podcast
Aktuality
A tým
Vstupenky
Galerie
FANSHOP
Mládež
Úspěchy mládeže
Partneři mládeže
Týmy mládeže
Přípravky - nábor
V4 Active Life Brno
NEXT GENERATION
O projektu
Adidas Next Generation Euroleague
EYBL
Next Generation
Partneři
Kontakty
Kluby KNBL
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
BK Opava
BK REDSTONE Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
Sršni Photomate Písek
USK Praha
MENU
Klub
Úspěchy klubu
ENBL
Trenéři
Kudy k nám
Ke stažení
Historie
Sociální sítě
Podcast
Aktuality
A tým
Vstupenky
Galerie
FANSHOP
Mládež
Úspěchy mládeže
Partneři mládeže
Týmy mládeže
Přípravky - nábor
V4 Active Life Brno
NEXT GENERATION
O projektu
Adidas Next Generation Euroleague
EYBL
Next Generation
Partneři
Kontakty
Kluby KNBL
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
BK Opava
BK REDSTONE Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
Sršni Photomate Písek
USK Praha
Členská sekce
Kooperativa NBL
CZ.BASKETBALL
ENBL
EYBL
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
Úspěchy klubu
ENBL
Trenéři
Kudy k nám
Ke stažení
Historie
Sociální sítě
Podcast
Aktuality
A tým
Vstupenky
Galerie
FANSHOP
Mládež
Úspěchy mládeže
Partneři mládeže
Týmy mládeže
Přípravky - nábor
V4 Active Life Brno
NEXT GENERATION
O projektu
Adidas Next Generation Euroleague
EYBL
Next Generation
Partneři
Kontakty
Kluby KNBL
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
BK Opava
BK REDSTONE Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
Sršni Photomate Písek
USK Praha
Členská sekce
Kooperativa NBL
CZ.BASKETBALL
ENBL
EYBL
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Basket Brno U17
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Basket Brno U17
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Články
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2024
sobota
21. 9.
BASKET Brno
SK UP Olomouc
Začátek
- : -
so 21. 9. 2024
@
SH Morenda, Brno
,
extraliga U17M - skupina B, 2. kolo
neděle
22. 9.
BASKET Brno
BK Opava
Začátek
- : -
ne 22. 9. 2024
@
SH Morenda, Brno
,
extraliga U17M - skupina B, 3. kolo
říjen 2024
sobota
5. 10.
BASKET Brno
BK Snakes Ostrava
Začátek
- : -
so 5. 10. 2024
@
SH Morenda, Brno
,
extraliga U17M - skupina B, 4. kolo
neděle
6. 10.
BASKET Brno
BK NH Ostrava
Začátek
- : -
ne 6. 10. 2024
@
SH Morenda, Brno
,
extraliga U17M - skupina B, 5. kolo
sobota
19. 10.
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno
Začátek
- : -
so 19. 10. 2024
@
Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice
,
extraliga U17M - skupina B, 6. kolo
neděle
20. 10.
BA Nymburk
BASKET Brno
Začátek
- : -
ne 20. 10. 2024
@
ZŠ Komenského, Nymburk
,
extraliga U17M - skupina B, 7. kolo
středa
23. 10.
BASKET Brno
Tygři Brno
Začátek
- : -
st 23. 10. 2024
@
SH Morenda, Brno
,
extraliga U17M - skupina B, 1. kolo
listopad 2024
sobota
9. 11.
BK Opava
BASKET Brno
Začátek
- : -
so 9. 11. 2024
@
Víceúčelová hala Opava, Opava
,
extraliga U17M - skupina B, 9. kolo
neděle
10. 11.
SK UP Olomouc
BASKET Brno
Začátek
- : -
ne 10. 11. 2024
@
Sportovní hala UP, Olomouc
,
extraliga U17M - skupina B, 10. kolo
středa
20. 11.
Tygři Brno
BASKET Brno
Začátek
- : -
st 20. 11. 2024
@
SH Morenda, Brno
,
extraliga U17M - skupina B, 8. kolo
sobota
30. 11.
BK NH Ostrava
BASKET Brno
Začátek
- : -
so 30. 11. 2024
@
Bonver aréna, Moravská Ostrava
,
extraliga U17M - skupina B, 11. kolo
prosinec 2024
neděle
1. 12.
BK Snakes Ostrava
BASKET Brno
Začátek
- : -
ne 1. 12. 2024
@
ZŠ Dvorského, Ostrava
,
extraliga U17M - skupina B, 12. kolo
sobota
14. 12.
BASKET Brno
BA Nymburk
Začátek
- : -
so 14. 12. 2024
@
SH Morenda, Brno
,
extraliga U17M - skupina B, 13. kolo
neděle
15. 12.
BASKET Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Začátek
- : -
ne 15. 12. 2024
@
SH Morenda, Brno
,
extraliga U17M - skupina B, 14. kolo