Basket Brno: BC GEOSAN Kolín

29.3. | 18:00 | STAREZ Aréna Vodova | Vstupenky v sítí ticketportal (odkaz zde)

Zítra se v 18:00 utká ve STAREZ Aréně Vodova Basket Brno s týmem BC GEOSAN Kolín. Jedná se o utkání mezi prvním a sedmým týmem tabulky Kooperativa NBL.

Kolín potřebuje v lize vyhrávat, protože má stejnou bilanci jako Opava a Ostrava a právě mezi těmito třemi týmy se rozhodne o postupujícím do play-off ze šestého místa. Dva týmy budou muset do předkola, kde se utkají s pražskými celky USK a Slavií.

V náš prospěch hovoří vzájemná utkání z této sezóny. Všechny tři zápasy s Kolínem jsme vyhráli my, postupně o 11, 15 a 17 bodů. Kolín má ale ve svém kádru nového hráče, Rasharda Odomse, který v lize zatím odehrál šest utkání se skvělým průměrem 18 bodů na zápas a výraznou měrou tak přispěl k dobré formě našeho soupeře. Kolín vyhrál poslední tři utkání, včetně pohárového souboje o bronz, kde skolil Ústí nad Labem.

Do středečního zápasu nastoupíme v plném složení bez absencí. Náš kádr jsme navíc doplnili o dva pivoty. Andrew Smith už odehrál zápas v Ostravě, kde zaznamenal 5 bodů a 3 asistence a poprvé v našem dresu nastoupí také Český reprezentant, James Karel Kárnik.

Absence v utkání: žádné

Atrakce utkání: Poločasová soutěž pro diváky.

Tomáš Nesrovnal (asistent trenéra Basketu Brno): ,,Ve středu nás čeká domácí zápas s Kolínem, ve kterém chceme navázat na kvalitní výkon z posledního utkání, kde jsme dominovali především na obranné polovině. Pokud předvedeme opět kvalitní obranu posilněnou kvalitním doskokem a podaří se nám ještě zrychlit naši hru, věřím, že před domácími fanoušky budeme úspěšní.“

James Kárnik (pivot Basketu Brno): ,,Jsem rád, že po dlouhé době budu konečně hrát. Zítra očekávám těžké utkání, ale věřím, že budeme úspěšní!“

Vstupenky na utkání koupíte v síti ticketportal: odkaz ZDE.