Petr Křivánek a Jakub Nečas se vracejí do tréninkového procesu po dlouhodobé nemoci, respektive zranění.

Křivánka trápila dlouhé měsíce mononukleóza, která mu nedovolovala trénovat v plné zátěži. Teď už je ale podle jaterních testů vše v pořádku. Náš 19letý hráč musí dodržovat přísnou dietu, kterou mu doktoři naordinovali, ale po třech měsících může konečně opět trénovat.

Petr Křivánek: ,,Mám radost, že po téměř třech měsících každodenního dívání na to, jak kluci makají, se můžu konečně vrátit zpět do tréninkového procesu. Moc se těším na společné zážitky ze hry a na všechno, co nám sezóna přinese. Snad vše půjde dobře a brzy se s vámi, fanoušky, uvidím na hřišti“.

Další mladý reprezentant, Jakub Nečas, měl od léta problémy se zády. Vyhřezlá plotýnka mu nedovolovala trénovat a omezovala jeho pohyb. Kuba, stejně jako Petr Křivánek, byl celou dobu součástí týmu a na trénincích měli oba individuální program, o který se staral kondiční trenér Filip Horák. Teď už trénují naplno a brzy je opět budete moci vidět i na hřišti.

Jakub Nečas: ,,Na svůj návrat do procesu jsem se velmi těšil. Nikdy jsem neměl zranění, které by mě tolik limitovalo, nejen v basketbalu, ale i v osobním životě. O to víc je pro mě cenné, že už je to všechno z části za mnou a můžu konečně zase nastoupit na palubovku“.