Zítra nás čeká poslední utkání letošní sezóny. V rozhodujícím zápase souboje o bronzové medaile Kooperativa NBL nastoupíme v 18:00 na domácí palubovce na hale Vodova. Poslední vzájemný zápas jsme se Slunetou odehráli včera na ústecké palubovce.

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a hned po chvilce jsme si vybudovali dvouciferný náskok, který jsme po dobu 3/4 zápasu byli schopni udržet. Ústečtí hráči ale v poslední čtvrtině vzali veškeré zbytky svých sil a pomalu se přiblížili na jednociferný bodový rozdíl, který stále snižovali.

Jelikož jsme ve čtvrté čtvrtině prohráli 7:29, utkání opět dospělo, jako ve čtvrtek za stavu 74:74, do prodloužení. V posledních pěti nadstavených minutách jsme si ale dokázali zpět přiklonit štěstěnu na naši stranu a druhý souboj z této série jsme vyhráli poměrem 82:77.

Stav série je nyní 1:1. Přijďte nás podpořit, budeme potřebovat každého z vás!

Organizace vstupů pro utkání:

-> Hlavní vchod bude určen pro běžné vstupy (lístky zakoupené na místě)
-> Vedlejší vchod bude určen pro vstupenky zakoupené online a pro držitele permanentek

Odkaz na online vstupenky -> https://go.ticketportal.cz/event/801/performance/4617

Momentálně nejlepší střelci Slunety: Autrey (16.3), Svejcar (14.9), Spencer (13.3), Pecka (13.2)

Momentálně nejlepší střelci Brna: Mishula (13.8), Mickelson (13.0), Puršl (11.3), Bálint (10.2)

Luboš Bartoň (asistent trenéra Basket Brno): „Zítra nás čeká definitivně poslední zápas sezóny a máme možnost se rozloučit vítězně. První dva zápasy se rozhodovaly v koncovce, po prodloužení a přišlo mi, že to spíše byl boj a nervy. Příprava nebude velká, dobře totiž víme, jak musíme hrát, co musíme dělat a naopak, čeho se musíme vyvarovat. Důležitá bude naše energie a touha po vítězství a doufám, že nás zaplněná hala Vodova opět podrží.“

Roman Marko (rozehrávač Basket Brno): „Čeká nás poslední zápas sezóny. Věříme, že potvrdíme vydřené vítezství z Ústí a že nás přijde podpořit plná hala, která nás požene za vytouženým bronzem.“

Poločasový program:

Na poločas je pro děti připravena již tradičně soutěž ve střelbě na koš. Poté bude následovat soutěž ve střelbě pro dospělé o ceny od Starobrna.