Zítra nás čeká nejdůležitější zápas sezóny, který rozhodne o tom, zda postoupíme mezi nejlepší 4 kluby KNBL nebo bude konec. V 7. kole čtvrtfinálové série play off Kooperativa NBL nastoupíme proti Pardubicím na domácí hale Vodova v 18:00. Start v utkání je stále nejistý pro rozehrávače Viktora Půlpána a pivota Richarda Körnera.

Poslední vzájemný zápas jsme s Pardubicemi odehráli včera na pardubické palubovce na hale Dašická v rámci 6. kola čtvrtfinálové série play off Kooperativa NBL, ve kterém jsme domácím podlehli 59:93.

Série je tak opět srovnána na 3:3! Přijďte nás podpořit a udělat minimálně tak skvělou atmosféru, jako na předešlých zápasech.

Pro zítřejší rozhodující utkání jsme provedli několik změn pro lepší organizaci u vstupu:

-> Hlavní vchod bude určen pro běžné vstupy (lístky zakoupené na místě)
-> Vedlejší vchod bude určen pro vstupenky zakoupené online a pro držitele permanentek

Odkaz na vstupenky – https://go.ticketportal.cz/event/805

Momentálně nejlepší střelci Pardubic: Vyoral (15.4), Walton (13.1), Šafarčík (13.0), Pekárek (12.4)

Momentálně nejlepší střelci Brna: Mishula (14.3), Mickelson (13.3), Puršl (11.2), Půlpán (10.2)

Luboš Bartoň (asistent trenéra Basket Brno): „Je tady zápas o všechno pro oba týmy. Bude rozhodovat větší vůle po vítězství, energie a bojovnost. V druhé řadě samozřejmě soustředění, mentální síla a týmovost. Pátý domácí zápas měl skvělou atmosféru, diváci nám výrazně pomohli k vítězství a budeme je potřebovat i při tomto rozhodujícím utkání.“

Jakub Krakovič (kapitán Basket Brno): „Tohle je zápas sezóny! Postup mezi nejlepší čtyři nebo konec sezóny. Rozhodne doskok a kdo posbírá více sil. Já osobně se těším a doufám, že to mají stejně i fanoušci, kteří si ve čtvrtek najdou cestu do haly a dají nám tu stejnou energii jako v předchozích domácích zápasech. Tady nesmíš chybět!“

Poločasový program:

Na poločas je pro vás připravena soutěž ve střelbě na koš. Cenou za výhru je voucher v hodnotě 500,- do obchodu Candy Store Brno.