Dnes jsme odehráli semifinálové utkání s BC Šiauliai na hale Mistrzow v polském Wloclawku. Po celou dobu zápasu bylo skóre vyrovnané, nicméně soupeř byl stále o krok vpřed. Ve čtvrté čtvrtině nám litevští hráči odskočili a zajistili si tak postup do zítřejšího finále výsledkem 84:73.

Čtyři naši hráči dosáhli na dvouciferný počet nastřílených bodů. Křídelník Jakub Nečas vedl náš tým s 12 body s úspěšností 5/3 zpoza tříbodového oblouku a ke svému výkonu přidal ještě 4 doskoky. Pivot Šimon Puršl nastřílel 11 bodů, přidal také čtyři doskoky a tři asistence. Guadr Richard Bálint měl také 11 bodů a rozehrávač Viktor Půlpán zaznamenal 10 bodů a 7 asistencí. Komplexním výkonem se k těmto čtyřem hráčům přidal i kapitán Jakub Krakovič, který nastřílel 8 bodů a doskočil 10 míčů.

Zítra 7. dubna nás od 16:30 čeká souboj o bronzové medaile, ve kterém nastoupíme proti estonskému Tartu Ulikool Maks&Moorits. Sledujte nás zde – https://we.tl/t-Ff9feBHdUG (poplatek za sledování je 2,29 €)

V 19:00 pak proběhne finálové utkání mezi domácím polským týmem Anwil Wloclawek a naším včerejším soupeřem BC Šiauliai. Poté bude následovat závěrečný ceremoniál, vyhlášení vítězů a předání poháru.