Kooperativa NBL přináší basketbalovým příznivcům dobrou zprávu. All-Star Game, jejíž konání v původním termínu před koncem roku muselo být kvůli covidové situaci odloženo, se nakonec uskuteční, a to v neděli 20. března od 16:00 v Ústí nad Labem. Ve třicáté sezóně samostatné české ligy se také oblékne do nového kabátu, když se utkají týmy Česka a Světa.

Kapitánem českého výběru bude úřadující MVP ligy Adam Číž z Kolína, světovou selekci povede americký šéf ústecké SLUNETY Lamb Autrey. Oba dostali privilegium vybrat si  základní pětku podle vlastního uvážení. Tým Češka bude pod vedením trenéra Jana Šotnara a světový tým bude řídit trenér Joshua King.

Do týmu Česka se do širší nominace probojoval náš pivot Šimon Puršl. Do týmu Světa se do širší nominace dostali náš guard Rashad Madden a pivot Danilo Djuricic.

Samozřejmě nepřijdou zkrátka ani fanoušci. A protože do třicáté sezóny NBL spadá i třicáté výročí založení společnosti Kooperativa, jež je generálním partnerem ligy, i hlavní All-Star soutěž pro fanoušky bude o rovných třicet tisíc korun.

Vstupenky na akci – https://www.ticketportal.cz/event/Kooperativa-NBL-All-Star-Game

Letos bude opět naplněn charitativní rozměr exhibice, jež bude pomáhat se sběrem financí na speciální vozík pro Zdeňka Vrábela z Mladé Boleslavi.

DOPROVODNÝ PROGRAM:

Louda Auto 3 Point Shoot-out – nominace: guard Richard Bálint

Slam Dunk Contest – nominace: pivot Danilo Djuricic

Souhrn informací k zápasu i doprovodným soutěžím najdete na webu https://nbl.basketball/asg/p42