V pátek se po dlouhé reprezentační pauze vrátíme zpět do režimu Kooperativa NBL. Po čtvrtečním návratu z Lotyšska ze Severoevropské ligy, nastoupíme v 17:00 na hale Vodova proti Kolínu v rámci 7. kola nadstavbové části.

Poslední vzájemný zápas jsme s Kolínem odehráli ke konci listopadu minulého roku na domácí palubovce v rámci 14. kola základní části. Celý zápas byl velmi vyrovnaný, ve čtvrté čtvrtině jsme ale odskočili a vyhráli 94:84.

Náš páteční soupeř odehrál poslední zápas v rámci KNBL v sobotu 19. února na domácí palubovce proti Nymburku. Od začátku utkání hosté dominovali. Konečný výsledek byl 82:129 ve prospěch nymburského celku.

My jsme poslední utkání odehráli také v sobotu 19. února v Hradci Králové. Celý zápas jsme diktovali tempo a z Hradce pak odjeli s výhrou 67:51.

Kolín je momentálně na 6. místě se třinácti výhrami a čtrnácti porážkami. My jsme na třetím místě s osmnácti výhrami a deseti prohrami.

Odkaz na vstupenky – https://go.ticketportal.cz/event/803

 

Momentálně nejlepší střelci Kolína: Číž (19.6), Petráš (14.3), Lošonský (12.3) a Mareš (12.0)

Momentálně nejlepší střelci Brna: Madden a Mickelson (14.2), Půlpán a Puršl (10.5), Bálint (10.2)

 

Martin Vaněk (asistent trenéra Basket Brno): „Hned po návratu z Lotyšska nás čeká další těžký zápas s Kolínem. Nejtěžší bude zmobilizovat naše síly a přeorientovat se znovu na KNBL. S Kolínem letos máme kladnou bilanci, ale vždy jsme odehráli vyrovnané zápasy. Doufám, že nás po ukončeni restrikcí přijde podpořit hodně fanoušků a poženou nás za vítezstvím.“

Danilo Djuricic (pivot Basket Brno): „Páteční zápas proti Kolínu pro nás bude dobrou výzvou, budeme se vracet po dlouhém cestování z Lotyšska. Uděláme, co bude v našich silách, abychom si odpočinuli, a pak musíme předvést, co v nás je, abychom mohli bojovat o další vítězství v lize.“

 

Poločasový program:

Na poločas je pro vás připravena soutěž ve střelbě na koš. Cenou za výhru je voucher v hodnotě 500,- do obchodu Candy Store Brno.

Pokyny pro vstup:

-> Divák je povinen mít nasazenou ochrannou pomůcku při vstupu i v průběhu trvání utkání.