Zítra ráno se vydáme vstříc dalšímu utkání v rámci Severoevropské ligy. Místo cestování letadlem nás tentokrát čeká 550 kilometrů autobusem do polského Wloclawku.

Rozdíl oproti minulým zápasům v ENBL je ten, že jedeme pouze za jedním utkáním, nikoli dvěma. Ve středu 12. ledna nás bude ve sportovní hale Mistrzow od 18:00 čekat zápas s týmem Anwil Wloclawek.

Náš středeční soupeř zatím v Severoevropské lize odehrál pouze dvě utkání ve druhé polovině října minulého roku. Obě dovedl do vítězného konce. První z nich bylo proti estonskému Tartu Ulikool Maks and Moorits (81:63) a druhé proti lotyšskému VALMIERA GLASS VIA (85:69).

Lubomír Růžička (hlavní trenér Basket Brno): „Zápas na palubovce Anwilu bereme jako velkou výzvu. Vedoucí celek polské ligy sestavil dobrý mix zkušených hráčů. Čeká nás opravdu velký zápas a už teď se na něj těšíme.“ 

Šimon Puršl (pivot Basket Brno): „Ve středu hrajeme náš pátý zápas Severské ligy proti polskému Anwilu. Bude to asi náš zatím nejtěžší soupeř v tomto poháru. Myslím, že se můžeme v zápase hodně naučit a posunout jako tým, a když budeme hrát rychlý basket a důsledně bránit, máme šanci zápas vyhrát.“

ODKAZ na zápas – https://www.facebook.com/events/898606317505157

Cena za sledování utkání je 2,29€!

Veškeré informace o soutěži můžete najít na těchto webových stránkách https://www.enbleague.eu