V neděli 2. ledna nás po mezinárodních soubojích čeká návrat zpět na české palubovky. Ve 20. kole Kooperativa NBL v rámci základní části vyzveme od 18:00 tým Olomoucka na domácí hale Vodova.

Zraněným stále zůstává rozehrávač Petr Křivánek.

Poslední vzájemný zápas s Olomouckem jsme odehráli před dvěma a půl měsíci na palubovce soupeře. Utkání bylo po celou dobu velice vyrovnané, nakonec jsme ale vybojovali vítězství 61:56.

Náš nedělní soupeř odehrál poslední zápas v úterý 28. prosince na domácí palubovce se SLUNETOU Ústí nad Labem. Po vyrovnaném utkání nakonec zvítězila SLUNETA 73:61.

My jsme poslední utkání v rámci KNBL odehráli před Vánoci v sobotu 18. prosince před televizními kamerami doma na Vodovce s Pardubicemi. Zápas jsme dovedli do vítězného konce 82:67.

Olomoucko je momentálně na 11. místě v tabulce se 2 výhrami a 17 prohrami. My jsme na 4. místě s 12 výhrami a 7 porážkami. Přijďte nás podpořit na Vodovku!

Vstupenky si můžete zakoupit přímo na místě u pokladny nebo přes tento odkaz – https://go.ticketportal.cz/event/806

Momentálně nejlepší střelci Olomoucka: Wiggins (19.6), Vučkovič (14.3), Carpenter (14.2), Dukanovič (12.6)

Momentálně nejlepší střelci Brna: Madden (15.5), Mickelson (13.4), Půlpán (11.1), Marko (10.5)

Martin Vaněk (asistent trenéra Basket Brno): „Tým Olomoucka se od našeho posledního vzájemného zápasu výrazně změnil. Došlo k výměně hlavního trenéra a přišli také tři noví hráči. Kvalita Olomoucka se zvedla a rozhodne nás nečeká lehké utkaní. Po návratu z ENBL musíme rychle dočerpat síly a znovu se přeorientovat na domácí soutěž. Klíčem k zápasu bude hrát ve vysokém tempu, protože tým trenéra Čuroviče hraje v poměrně úzké rotaci.“
Jakub Nečas (křídlo Basket Brno): „Olomoucko si prošlo velkou přestavbou. Je to úplně jiný tým, než byl v první polovině základní části. Přišel nový trenér a s ním spousta zajímavých hráčů ze zahraničí. Musíme se připravit na velmi těžký zápas, ale věřím, že domácí palubovku obhájíme.“

Poločasový program:

Na poločas je pro vás připravena soutěž ve střelbě na koš. Cenou za výhru je voucher v hodnotě 500,- do obchodu Candy Store Brno.

Pokyny pro vstup:

-> Divák je vpuštěn do vnitřních prostor sportovní haly, pokud nevykazuje klinické příznaky onemocnění covid-19 a zároveň splňuje některou z podmínek pro účast: potvrzení o očkování – nejméně 14 dní od poslední dávky, lékařské potvrzení o prodělání nemoci Covid-19 v posledních 180 dnech.

-> Divák je povinen mít nasazenou ochrannou pomůcku i v průběhu trvání utkání. Vzdálenost diváků od sportovní plochy musí být nejméně 2 metry.

-> Všechny osoby musí mít místo k sezení.

-> Maximální počet návštěvníků je 1000

VÝJIMKA:

  • Děti do 12 let – bez omezení
  • Děti 12-18 let – PCR test