Brněnský basketbal si v letošním roce připomíná výročí založení prvního organizovaného týmu, a to pod hlavičkou Sokola Brno I, které se událo právě před 95 lety, v roce 1926.

Basket Brno, jakožto pokračovatel basketbalové tradice ve městě, by rád tuto událost připomněl, a to během ligového utkání s Pardubicemi, které se odehraje před televizními kamerami dne 18/12 v hale na Vodové.

Připravili jsme pro vás průřez historickými momenty všech družstev, která se za toto období v Brně vytvořila (a nutno podotknout, že většina z nich si vedla velice úspěšně!). K vidění bude výstava ve foyer haly, na velkoplošné obrazovce promítneme archivní videa a fotky, připomeneme nejslavnější období a jednotlivé hráče, kteří kdy v Brně působili.

Hráči Basketu Brno nastoupí před utkáním ve speciálních warm-up tričkách, která podepíší, a trika pak budou během utkání k zakoupení v našem fan shopu. Výtěžek z prodeje bude věnován malé Klárce, kterou dlouhodobě podporujeme, která bude na utkání přítomna a v rámci oslav obdrží finanční částku, která se během posledních 2 měsíců vybrala, i za vašeho přispění.

Těšíme se na vás, jedná se o poslední domácí utkání v tomto roce, přijďte nás podpořit a užít si slavnostní atmosféru utkání.