V neděli nás od 18:00 čeká po delší době zápas v rámci Kooperativa NBL. Na domácí palubovce nastoupíme v 16. kole základní části proti Děčínu. Zraněným stále zůstává rozehrávač Petr Křivánek a nově bohužel i kapitán Jakub Krakovič, který nenastoupil ani v Severoevropské lize.

Poslední vzájemný zápas s Děčínem jsme odehráli přibližně před dvěma měsíci na půdě děčínských Válečníků. Celé utkání jsme byli ve vedení, domů jsme si odvezli výhru 79:63.

Naši nedělní soupeři za sebou mají těžký zápas na domácí půdě proti Olomoucku. Válečníci z něj za stavu 74:63 vyšli jako vítězové.

My jsme v tabulce momentálně na 3. místě s 10 výhrami a 4 prohrami, Děčín obsazuje 10. místo s obrácenou bilancí – 4 výhry a 5 proher. Přijďte nás podpořit na Vodovku!

Odkaz na vstupenky – https://go.ticketportal.cz/event/804

 

Momentálně nejlepší střelci děčínských Válečníků: Svoboda (17.5), Šiška (15.8), Nichols (15.6), Prahl (9.6)

Momentálně nejlepší střelci Brna: Madden (15.5), Mickelson (13.4), Marko (10.9), Půlpán (10.6)

 

Lubomír Růžička (hlavní trenér Basket Brno): „Po reprezentační pauze se vracíme k zápasům v lize. Děčín je tým, který změnil razantně soupisku. Nečeká nás nic snadného, ale věřím, že po vítězstvích se regeneruje lépe a jsme připraveni pokračovat v naší hře.“

Šimon Puršl (pivot Basket Brno): „V neděli nás čeká důležitý zápas doma s Děčínem. Máme za sebou těžký týden a musíme zregenerovat a pořádně se připravit na neděli, abychom mohli prodloužit naši vítěznou šnůru.“

 

Jak jsme již dříve zmiňovali, letos jsme se opět rozhodli uskutečnit charitativní akci pro malou Klárku, kterou jsme dělali i minulou sezónu. Každé utkání (až do 18. 12.) bude na pokladně u vstupu kasička, do které můžete také přispět na nemocnou Klárku.

Je tu samozřejmě i možnost zaslat peníze přímo na její účet. Příspěvek zašlete s variabilním symbolem 1852018 na účet 2201235032/2010.

 

Poločasový program:

Na poločas je pro vás připravený program v podobě brněnské taneční skupiny B-Fresh, která byla založena v roce 2005. Po jejich vystoupení přijde na řadu soutěž ve střelbě na koš. Cenou za výhru je voucher v hodnotě 500,- do obchodu Candy Store Brno.

Pokyny pro vstup:

-> Divák je vpuštěn do vnitřních prostor sportovní haly, pokud nevykazuje klinické příznaky onemocnění covid-19 a zároveň splňuje některou z podmínek pro účast: potvrzení o očkování – nejméně 14 dní od poslední dávky, lékařské potvrzení o prodělání nemoci Covid-19 v posledních 180 dnech.

-> Divák je povinen mít nasazenou ochrannou pomůcku i v průběhu trvání utkání. Vzdálenost diváků od sportovní plochy musí být nejméně 2 metry.

-> Všechny osoby musí mít místo k sezení.

-> Maximální počet návštěvníků je 1000

VÝJIMKA:

-> Děti do 12 let – bez omezení

-> Děti 12-18 let – PCR test