V sobotu nás čeká další domácí utkání. Ve 14. kole Kooperativa NBL nastoupíme od 18:00 proti Kolínu. Zraněný zůstává stále rozehrávač Petr Křivánek.

Poslední vzájemný zápas s Kolínem jsme odehráli ke konci září tohoto roku na půdě kolínských medvědů. Po velmi vyrovnaném utkání jsme si domů odvezli výhru 89:80.

Naši sobotní soupeři za sebou mají těžký zápas na domácí půdě proti Olomoucku. Utkání dospělo až do prodloužení, ve kterém si pro vítězství došli kolínští medvědi a zvítězili 102:94

Basket Brno je v tabulce momentálně na 4. místě s 9 výhrami a 4 prohrami, Kolín obsazuje 5. místo se 7 výhrami a 5 prohrami. Tento souboj bude jistě divácky velmi zajímavý. Přijďte nás podpořit na Vodovku!

 

Momentálně nejlepší střelci Kolína: Číž (21.1), Lošonský (13.0), Mareš (12.0), Novotný (11.3)

Momentálně nejlepší střelci Brna: Madden (14.6), Mickelson (13.8), Marko (11.0), Půlpán (10.8)

 

Martin Vaněk (asistent trenéra Basket Brno): „V sobotu nás čeká velice těžký zápas. Kolín je velmi nebezpečný tým, který se opírá zejména o střelbu z dálky. Klíčem k zápasu bude zastavit Adama Číže, který znovu hraje ve skvělé formě. Budeme se snažit držet vysoké tempo hry v útoku i v obraně. Doufám, že v sobotu dorazí plná Vodovka a požene nás za šestou výhrou v řadě.“

Richard Bálint (křídlo Basket Brno): „Na zápas s Kolínem, jako na každý jiný, se těším. Kolín je velmi zkušený tým, který hraje dobře na útočné polovině. Hrajeme další domácí zápas, ve kterém se pokusíme prodloužit vítěznou šnůru a doufám, že nás přijde podpořit ještě více diváků než doposud.“

 

Jak jsme již dříve zmiňovali, letos jsme se opět rozhodli uskutečnit charitativní akci pro malou Klárku, kterou jsme dělali i minulou sezónu. Každé utkání (až do 18. 12.) bude na pokladně u vstupu kasička, do které můžete také přispět na nemocnou Klárku.

Je tu samozřejmě i možnost zaslat peníze přímo na její účet. Příspěvek zašlete s variabilním symbolem 1852018 na účet 2201235032/2010.

 

Poločasový program:

Na poločas je pro vás připravený program v podobě brněnské taneční skupiny B-Fresh, která byla založena v roce 2005. Po jejich vystoupení přijde na řadu soutěž ve střelbě na koš. Cenou za výhru je voucher v hodnotě 500,- do obchodu Candy Store Brno.

Pokyny pro vstup:

-> Divák je vpuštěn do vnitřních prostor sportovní haly, pokud nevykazuje klinické příznaky onemocnění covid-19 a zároveň splňuje některou z podmínek pro účast: negativní PCR ne starší než 3 dny, negativní antigenní test ne starší 24 hodin, potvrzení o očkování – nejméně 14 dní od poslední dávky, lékařské potvrzení o prodělání nemoci Covid-19 v posledních 180 dnech).

-> Divák je povinen mít nasazenou ochrannou pomůcku i v průběhu trvání utkání. Vzdálenost diváků od sportovní plochy musí být nejméně 2 metry.

-> Všechny osoby musí mít místo k sezení.