Netradičně v úterý nás čeká dohrávka 11. kola Kooperativa NBL, ve které nastoupíme od 17:30 na domácí palubovce proti Královským sokolům. Zraněný stále zůstává rozehrávač Petr Křivánek.

Poslední vzájemný zápas s Hradcem jsme odehráli na začátku ledna tohoto roku na půdě Královských sokolů. Z naší strany se bohužel nejednalo o vydařené utkání. Z Hradce jsme si odvezli porážku 88:66.

Naši úterní soupeři za sebou mají dlouhou karanténu, ze které se pomalu dostávají zpět do hry. Momentálně odehráli těžké utkání na pražské Folimance, ze které si odvážejí prohru 89:104.

Basket Brno je v tabulce momentálně na 4. místě se 8 výhrami a 4 prohrami, Hradec obsazuje 7. místo s 5 výhrami a 6 prohrami. Jistě se bude jednat o velmi zajímavé utkání.

 

Momentálně nejlepší střelci Královských sokolů: Pešaković (16.7), Pavlović (14.9), Sedmák (13.7), Vujović (10.3)

Momentálně nejlepší střelci Brna: Madden (15.0), Mickelson (13.2), Marko (11.4), Půlpán (11.3)

 

Luboš Bartoň (asistent trenéra Basket Brno): „Chceme prodloužit vítěznou sérii zápasů proti soupeři, který určitě prověří naši obranu. Hradec Králové patří mezi týmy, které mají velmi nebezpečný útok. Stejně jako obrana bude důležitý boj na doskoku, který je vždy dobrým měřítkem naší hry a energie.“

Roman Marko (rozehrávač Basket Brno): „V dalším domácím utkáni se pokusíme prodloužit vítěznou sérii. Hradec je zkušený tým, který zejména na útočné polovině umí hrát kvalitní basketbal. Věřím, že si do haly najde cestu vice diváků než doposud.“

 

Jak jsme již dříve zmiňovali, letos jsme se opět rozhodli uskutečnit charitativní akci pro malou Klárku, kterou jsme dělali i minulou sezónu. Každé utkání (až do 18. 12.) bude na pokladně u vstupu kasička, do které můžete také přispět na nemocnou Klárku.

Je tu samozřejmě i možnost zaslat peníze přímo na její účet. Příspěvek zašlete s variabilním symbolem 1852018 na účet 2201235032/2010.

 

Poločasový program:

Na poločas je pro vás připravený program v podobě soutěže ve střelbě na koš. Cenou za výhru je voucher v hodnotě 500,- do obchodu Candy Store Brno.

Pokyny pro vstup:

-> Divák je vpuštěn do vnitřních prostor sportovní haly, pokud nevykazuje klinické příznaky onemocnění covid-19 a zároveň splňuje některou z podmínek pro účast: negativní PCR ne starší než 3 dny, negativní antigenní test ne starší 24 hodin, potvrzení o očkování – nejméně 14 dní od poslední dávky, lékařské potvrzení o prodělání nemoci Covid-19 v posledních 180 dnech).

-> Divák je povinen mít nasazenou ochrannou pomůcku i v průběhu trvání utkání. Vzdálenost diváků od sportovní plochy musí být nejméně 2 metry.

-> Všechny osoby musí mít místo k sezení.