Ve středu nás čeká první domácí utkání v rámci základní části Kooperativa NBL, ve kterém od 18:00 nastoupíme na hale Vodova proti GBA Fio banka Jindřichově Hradci. Tento celek je v Kooperativa NBL nováčkem. Pro nás to bude tedy premiéra s nimi hrát. V pátek 17. 9. nastoupil JH proti Olomoucku, kde nakonec podlehl 92:100. Středeční zápas pro nás bude vstupním do 30. sezóny Kooperativa NBL, jelikož první kolo s USK Praha bylo odloženo.

Lubomír Růžička (hlavní trenér Basket Brno): „V úvodním utkání sezóny nás čeká nováček GBA JH. Soupeř odehrál útočně vydařené utkání na hřišti Olomoucka. My se ale chceme soustředit na naši hru, která týden po týdnu nabírala lepší a lepší obraz hry. Věřím, že si brněnští fandové najdou cestu do haly Vodova a vytvoří pěknou atmosféru na úvod nového ročníku.“

Jakub Nečas (křídlo Basket Brno): „Jindřichův Hradec se v prvním zápase rozhodně neztratil, když na palubovce Olomoucka těsně prohrál. My se ale musíme soustředit hlavně na sebe a hrát naši hru. V přípravě jsme naše výkony v zápasech stupňovali a domácí hala by taky mohla hrát v náš prospěch. Do nové sezóny chceme vstoupit výhrou a doufáme, že se nám to doma podaří.“

Pokyny pro vstup:

-> Divák je vpuštěn do vnitřních prostor sportovní haly, pokud nevykazuje klinické příznaky onemocnění covid-19 a zároveň splňuje některou z podmínek pro účast.

-> Divák je povinen mít nasazenou ochrannou pomůcku i v průběhu trvání utkání. Vzdálenost diváků od sportovní plochy musí být nejméně 2 metry.

-> Divák musí mít potvrzení o očkování, testu nebo prodělání nemoci.

Bude možnost nechat se otestovat na místě za 39,- (Platba kartou je možná).

Odkaz na vstupenky – https://go.ticketportal.cz/event/762

Přijďte nás podpořit, těšíme se na vás!