Dnes s včera jsme hráli další dvě přátelská utkání v Polsku. V prvním zápase v Gliwicích jsme podlehli v koncovce 79:83. Druhé utkání proti Dabrowe Gorniczy jsme také prohráli, tentokrát větším rozdílem 69:94.

Luboš Bartoň: „Do Polska jsme jeli v sestavě, kde chybělo pár jmen ze základní rotace pro tuto sezónu. Navíc Šimon Puršl se vrací zpět do formy po dlouhé době mimo hru, Richard Körner se také adaptuje do našeho týmu a to samé můžeme říci i o Hunterovi Mickelsonovi. Naše základní sestava držela krok s oběma soupeři, bohužel naše velmi mladá lavička nemohla konkurovat soupeřům a udržet kvalitu hry. I přesto měl každý z nich dobré momenty.”

Jsem si jistý, že jakmile budeme pár týdnů kompletní, tak se naše výkony zlepší. Máme před námi ještě hodně práce.

Šimon Puršl: „Ani v jednom ze zápasů v Polsku jsme bohužel neuspěli, ale myslím, že nám posloužily ke zlepšení herního projevu a posunutí se jako tým. Hlavně první zápas jsme odvedli dobrou práci a hráli pěkný basket. Dalšími přípravnými zápasy se budeme snažit navázat na zlepšovaní naší hry a už se těšíme, až budeme mít možnost hrát v kompletní sestavě před domacím publikem na Brno Open cupu.”