Dvaadvacetiletý Radek Farský hájil barvy našeho klubu tři roky, teď se ale rozhodl, že je čas na změnu. Po podepsání ukončení smlouvy se vydává hrát do týmu A. O. Agriniou, jež hraje druhou řeckou ligu. Jak Radek sám řekl: „Sice teď odcházím, abych zkusil něco nového, ale rád se do Brna ještě někdy vrátím.“ Ráďovi moc děkujeme za jeho tvrdou práci, kterou pro náš klub odváděl a v jeho dalším angažmá mu přejeme hodně štěstí.

Radek Farský: „Chtěl bych poděkovat organizaci Basket Brno za příležitost, jakou jsem tu dostal. Také bych chtěl poděkovat našim fanouškům a celému městu Brno, že mě i přesto, že pocházím z Prahy, přijali s otevřeným srdcem. Bohužel se naše cesty musejí rozejít ještě dříve, než k tomu muselo dojít, ale pevně doufám, že se naše osudy zase jednou střetnou a společně se potkáme na hale Vodova. Byly to krásné tři roky a doufám, že zase brzy na viděnou.“