Nejen, že máme spoustu kvalitních mladých hráčů, kteří přes léto makají v reprezentačních týmech. Dokonce i velká část našeho realizačního týmu působí napříč v různých nároďácích.

Ve výběru U20 trenéra Lukáše Pivody je Richard Bálint, který nakoukl i do mužské reprezentace. Spolu s ním je ve dvacítkách i Tomáš Jansa. Ani v letošním roce se neuskuteční tradiční evropský šampionát do 20 let. Místo toho se odehrají takzvané European Challengers ve všech kategoricích. Mužská reprezentace U20 odehraje svůj Challenger od 20. do 25. července v Brně a sehraje tam duely se Španělskem, Chorvatskem, Itálií, Portugalskem a Albánií.

Tým U18 pod vedením Luboše Bartoně a Martina Vaňka tvoří z velké části právě naši brněnští hráči, a to Jakub Nečas, Ondřej Husták, Adam Husták, Petr Křivánek, Šimon Svoboda a Matěj Rychtecký. Také zde máme dva další členy z NEXT GENERATION, jimiž jsou Lukáš Olbort a Adam Lukeš. Na dva kempy, které proběhnou v Brně, se k nim připojí i náš kondiční trenér Enriko Smák.

Pro kategorii U18 se uskuteční celkem 4 přípravné zápasy v Brně:

13. 7. hala Vodova CZE vs POL 17:00
14. 7. hala Vodova CZE vs POL 10:30

22. 7. Campus CZE vs SVK 15:00
23. 7. Campus CZE vs SVK 10:30

Zápasy budou divácky přístupné!

Mužská reprezentace U18 odehraje svůj Challenger od 3. do 8. srpna v turecké Konyi a sehraje tam duely s Ruskem, Tureckem, Slovinskem, Lotyšskem a Polskem.

Do nominace U16 se dostali hráči Petr Opluštil a Janis Koulisianis. Vedoucím týmu je Tomáš Dokoupil. Zakončení přípravy této kategorie se bude konat v Srbsku. Mužská reprezentace U16 odehraje svůj Challenger od 16. do 21. srpna v srbském Novi Sadu a sehraje tam duely s Tureckem, Srbskem, Izraelem, Slovinskem a Belgií.

U reprezentace U15 je spolu s hlavním trenérem Františkem Rónem a asistentem Josefem Příhonským i náš asistent Martin Vyroubal.