Vážení sportovní fanoušci, po dlouhé době jsme se dočkali a máme pro vás dobrou zprávu – na zbývající utkání play-off KNBL je umožněn divákům vstup do haly, v omezeném množství a za splnění přísných hygienických podmínek!

Každý, kdo se chce zápasu zúčastnit, musí doložit potvrzení o bezinfekčnosti – antigen či PCR test ne starší 48 hodin, očkovací průkaz o ukončením očkování na Covid 19 nebo potvrzení od lékaře o prodělání nemoci v posledních 90 dnech.

Uvolňujeme proto do prodeje 150 VIRTUÁLNÍCH VSTUPENEK – odkaz na vstupenky https://go.ticketportal.cz/company/47, v ceně 200Kč, jejíž zakoupení je další podmínkou pro vpuštění do haly.

Přispějete tak na dobrou věc, charitativní projekt klubu Basket Brno a Dětské nemocnice Brno.

Vstupenky nebude možné zakoupit na místě!

Držitelé permanentních vstupenek na sezónu 2020/2021 se prokáží zakoupenou permanentkou či potvrzením o jejím zakoupení.

Vstup do haly bude otevřen 1 hodinu před začátkem utkání, přijďte s časovým předstihem, kvůli administraci u vstupu.

Vstup 1 – držitelé permanentek
Vstup 3 – držitelé VIRTUÁLNÍCH VSTUPENEK

Při vstupu budete poučeni o pravidlech návštěvy basketbalového utkání, prosíme o jejich dodržování po celou dobu konání zápasu.

Těšíme se na vás a doufáme, že společně alespoň z části halu Vodova zaplníme a užijeme si konečně zápas všichni dohromady!

#BASKETjakoBRNO
#ŠpicaBaskec