Po úterním zápase s Nymburkem za námi přišla Klárka s rodinou, pro kterou se složil celý tým. Také část výtěžku z věcí z fanshopu pomohla přispět. Obdržela od nás pomůcky na cvičení, které jsou nutné při její rehabilitaci.

Šestiletou Klárku po předčasném porodu provázela řada zdravotních komplikací, na základě kterých lékaři odhadovali, že bude mentálně postižený ležák s težkou formou dětské mozkové obrny. S touto diagnózou se však její rodina nechtěla smířit, proto hledali vhodné formy rehabilitací. I přes velkou snahu se však neudrží na nohách, které ji neposlouchají. Bez pravidelného cvičení by se však její stav zhoršoval, proto jsme se rozhodli jí pomoci.

Jakub Krakovič (hlavní iniciátor): „V prosinci jsme se rozhodli s klukama pomoci někomu, kdo to potřebuje. Přes nadaci Emil, které bych chtěl tímto poděkovat, jsme si vybrali Klárku a její příběh. Společně i s realizačním týmem jsme pořídili pomůcky na cvičení, které pomůžou Klárce k dosažení jejího cíle. Poznali jsme i celou rodinu, která Klárku neskutečně podporuje. Pomůcky jí určitě pomůžou, ale pokud by někdo chtěl pomoci finančně s její rehabilitací, může nás následovat a přispět třeba na rehabilitační pobyty, kterých se Klárka zúčastňuje 4x v roce nebo na Facebooku „Klárka bude chodit”.