Po páteční výhře proti BK Olomoucko (87:74) zítra 17. 11. v 17:00 přivítáme tým USK Praha v 9. kole Kooperativa NBL. Tento celek v neděli vyhrál rozdílem 16 bodů nad dlouho neporaženým Nymburkem. Nebude to tedy jednoduché utkání. Poslední vzájemný zápas, ještě ke konci roku 2019, jsme ale zvítězili my (94:82). O to samé se pokusíme i zítra. Sledujte nás na TVcomu a držte nám palce!!!

Luboš Bartoň (asistent trenéra): „Čeká nás souboj s mladým týmem USK, který získal respekt u všech soupeřů, nás nevyjímaje. Jejich hra se točí kolem guarda Sehnala, který hraje ve velké formě a po právu se stal MVP prvního měsíce soutěže. Není to však pouze o něm. Mají další hráče, kteří hrají velmi dobře pod vedením mladého kouče Repeši. Ten byl schopen i s takto mladým týmem udělat skvělý start do soutěže. Otázkou zůstává, co s nimi udělala tato pauza. Náš tým zaznamenal vítězství v pátek na oslabeným Olomouckem a doufám, že náš výkon půjde nahoru. Musíme se vyvarovat zbytečných a laxních ztrát, zlepšit doskok a celkově zrychlit tempo naší hry.”

Viktor Půlpán (rozehrávač Basket Brno): „Čeká nás hodně těžké utkání. USK teď hrají skvěle, naposled dokázali porazit i Nymburk. Skvěle hraje Ondra Sehnal, takže určitě toho budeme muset zastavit. Věřím, že hráče na to máme a dokážeme si ho pohlídat.“