Po zápase s Levicemi nás hned druhý den čekal polský tým složený z talenů Wroclawi a jejího okolí, nesoucí název Wroclaw Eliminate Team 2020. I v tomhle zápase dostali šanci především mladí hráči, kteří tak měli možnost zaujmout trenéra Růžičku a říct si o setrvání v týmu. I přes prohru 76:95 někteří z nich ukázali svůj potenciál.

Polský soupeř nás hned od začátku přehrával svoji zkušeností, ale především fyzickou vyspělostí. Bodově tak náš tým držela především trojice Krakovič, Kozina, Jokl, kterým sekundoval talentovaný Křivánek. Po první půli jsme sice prohrávali 33:51, ale po motivačním proslovu trenéra Růžičky se mladí hráči herně zvedli a začali soupeři zatápět. Dobře se uvedl Lukáš Olbort, který dal 8 bodů, stejně jako den předtím odehrál kvalitní zápas Petr Křivánek, který k 7 bodům přidal 4 asistence.

Absolutním bodovým králem večera byl ale „veterán“ Kuba Krakovič, který zaznamenal 31 bodů, 6 doskoků a 3 asistence.

Přestože náš tým ani v jednom ze dvou zápasů nezvítězil, musíme brát v potaz, že pro většinu hráčů to byl vůbec první kontakt s dospělým basketbalem. K tomu také oba zápasy sloužily. Nyní nám končí první část přípravy na novou sezonu a hráči dostanou na dovolenou individuální tréninkové plány. Zpět k tréninku se vrátí v pondělí 27. 7., kdy začne příprava na novou sezonu.