Odstupujícího generálního manažera mmcité1 Basket Brno Filipa Jimramovského nahradil jeho starší bratr Michal, který v klubu poslední 2 sezony působil na pozici provozního manažera a vedoucího týmu.

Michal Jimramovský má několikaleté zkušenosti s organizací sportovních a marketingových akcí, na kterých 9 let spolupracoval s hokejovou Kometou Brno. Poslední 2 sezony postupně přebíral agendu od svého bratra Filipa, který byl časově zaneprázdněn studiem. „V klubu jsem poslední dvě sezóny působil ve funkci provozního manažera a vedoucího týmu a za tu dobu se nám podařilo vytvořit tým lidí, kteří sdílí jak nadšení pro basketbal, tak i odhodlání posouvat náš klub tam, kam brněnský basketbal historicky patří. Každodenní práce na tomto společném cíli je pro mě velmi motivující. Zároveň cítím obrovský respekt k historii basketbalu v Brně a závazek udělat maximum pro to, abychom na ni důstojně navázali,“ sdělil Michal Jimramovský.

Michal Jimramovský o vizi, se kterou vstupuje na post generálního manažera:
V současné chvíli jsou naprostou prioritou cíle krátkodobé, které jsou v našem případě velmi jednoduché: vyhrát co nejvíce zápasů ve skupině A2 a vyhnout se bojům o udržení v baráži. Tabulka je ale mimořádně vyrovnaná a díváme se i nad sebe, protože vidina předkola je pro nás pro všechny velkým lákadlem. Zároveň jsme si stanovili jistou vizi, jak klub rozvíjet ve středně až dlouhodobém horizontu a na jejím uskutečnění již několik měsíců usilovně pracujeme. Nicméně náš hlavní úkol je teď před námi a to zvládnout nadcházejících 9 zápasů.“