Poslední utkání nadstavbové části proti Nymburku jsme prohráli o 51 bodů. Protože ani jednomu mužstvu již o nic nešlo a nás v pátek čeká důležitý zápas předkola play off, nechal trenér Chougaz odpočívat Robyho s Geigerem. Do zápasu také nezasáhl Keely, který si odpykával disciplinární trest a Nehyba, který je stále zraněný.

Nymburk nás od začátku přehrával ve všech směrech a prakticky nám nedal šanci dostat se do zápasu. Poločas tak skončil 32:58 a zápas byl prakticky rozhodnut. Druhá půle chvílemi připomínala spíš exhibici a Nymburk zvítězil s 51 bodovým náskokem 60:111.

Pro nás je nyní klíčové předkolo play off proti USK Praha, které začíná v pátek. V případě našeho postupu do čtvrtfinále bychom narazili opět na Nymburk.

V dresu soupeře se nejvíce dařilo Martinovi Peterkovi (17), Křížovi (16+11 doskoků) a Wrightovi (13). U nás dal nejvíce bodů Kuba Jokl ( 12 ) a Zurab Kereselidze ( 10 ).

Oren Amiel (trenér ČEZ Basketball Nymburk): „Hlavní je, že se v posledním utkání před play-off nikdo nezranil. To je nejdůležitější pro nás i Brno.“

 

Chris Chougaz (trenér egoé Basket Brno): „Souhlasím, že hlavní je, že se nikdo nezranil. Nebylo pro nás snadné hrát bez čtyř hráčů, ale důležitější zápas nás čeká v pátek. A doufám, že se zase potkáme ve čtvrtfinále.“