V 6. kole nadstavbové části Kooperativa NBL na nás bohužel dolehl náročný program posledních dní a absence čtyř zraněných hráčů ( Keely, Vašát, Vyroubal a Farský ). Celý zápas jsme odehráli pouze v osmi hráčích a tak obzvlášť ve druhém poločase bylo znát, že odcházíme fyzicky a soupeř nás přehrával. S Olomouckem jsme tak nakonec prohráli 73:103 a byla to už čtvrtá prohra v řadě.

Zápas sliboval útočnou podívanou už jen z toho důvodu, že proti sobě nastoupili tři nejlepší střelci ligy. V dresu  Olomoucka to byl Palyza s Douglasem a za Brno Deremy Geiger. První dva jmenovaní svoji pověst střelců také potvrdili Palyza ( 19 bodů ), Douglas ( 21 bodů ) a k nim se přidal ještě František Váňa, který zaznamenal 20 bodů. Zajímavostí je také 14 asistencí Slovince Pelka, který ale nezaznamenal jediný koš. V dresu domácího týmu po dlouhé době nebyl nejlepší střelcem Geiger, ale Zurab Kereselidze ( 13 bodů ), až po něm následoval Geiger ( 12 ) a Nehyba ( 12 ).

Olomoucko je i nadále na 3. pozici a ztrácí 2 výhry na Svitavy. My jsme na opačném pólu tabulky a ztrácíme 4 výhry na 7. místo. V dalším zápase nás čeká velký test, protože pojedeme do doposud neporaženého Nymburka, bohužel stále s početnou marodkou.