Ani po třetí v letošní sezoně se nám nepodařilo porazit tým ze Svitav, se kterým jsme tentokrát prohráli 78:66. Do zápasu jsme nastupovali v okleštěné sestavě, kdy nám chyběli zranění hráči Keely, Vyroubal, Vašát a Farský. S absencí hráčů se ale musel vypořádat i náš soupeř, kterému chyběla dvojice Američanů O´Brien a Aiken.

I přesto se nám podařilo zachytit začátek zápasu a to především díky Geigerovi s Pumprlou, kterým se bodově dařilo.  Ve druhé čtvrtině jsme v jednu chvíli dokonce vedli 31:23, bohužel jsme si náskok nepohlídali a soupeř skóroval 12 bodů v řadě. Ve druhém poločase bylo vidět, že hrajeme už třetí zápas v řadě prakticky v sedmi hráčích a začali nám docházet síly, což se projevilo na konečném výsledku.

Za Svitavy se předvedli především Puršl (17+11 doskoků), Kovář (12+9 doskoků), Welsch (12+5 asistencí) a Matěj Svoboda (10). V našem týmu to pak byl Geiger ( 16 bodů ), Pumprla ( 15 bodů ) a Stegbauer ( 12 bodů ).

V dalším zápase nás čeká BK Olomoucko, které ve středu 13.3. přivítáme na domácí palubovce. A vypadá to, že fanoušci se mají na co těšit,  zápase totiž nastoupí tři nejlepší střelci Kooperativa NBL.V týmu Olomoucka Lukáš Palyza ( 21. 77 bodu na zápas ) a Javonte Adwin Douglas ( 21.1 ) a v brněnském dresu Deremy Geiger ( 17.67 ). Těšíme se na vás a děkujeme za vaši podporu.