Před startem nové sezóny se vedení klubu rozhodlo přijmout do svých řad nového klubového manažera, který převezme část povinností několika stávajících členů realizačního týmu a obstará chod klubu po organizační a provozní stránce.
„Vzhledem k tomu, že jsem nyní časově vytížen studiem na vysoké škole a zároveň se politicky angažuji v nadcházejících komunálních volbách, dospěl jsem k názoru, že nejsem schopen se klubu věnovat na 100 % tak, jak by klub potřeboval. Proto jsem rád, že mezi námi můžu přivítat nového týmového manažera Michala Jimramovského, který má bohaté zkušenosti s organizací sportovních a marketingových akcí.  Devět let úzce spolupracuje s hokejovou Kometou a já věřím, že jeho příchod do klubu bude mít především marketingový efekt. Finanční a sportovní stránka zůstává i nadále v mé kompetenci,“ vysvětluje obsazení postu generální manažer klubu Filip Jimramovský.

Hlavním úkolem nového týmového manažera bude zajištění každodenního chodu klubu. „Máme nějakou vizi,  jak chceme dále klub rozvíjet. Vnímám realitu, že basketbal je v českém prostředí pořád brán jako „menší“ sport, nicméně v globálním měřítku jde o jeden z nejpopulárnějších sportů. Proto si myslím, že máme v Brně velký potenciál růstu. Chtěl bych, aby se nám dařilo přilákat co nejvíce fanoušků do ochozů, aby je basketbal bavil, aby našli odpovídající zázemí a svými hlasivkami pomohli našim hráčům bojovat o co nejlepší umístění v lize. Zároveň chci v oblasti marketingu nastartovat spolupráci i s dalšími brněnskými sportovními kluby. Sport je v Brně fenoménem a měli bychom táhnout za jeden provaz,“ přibližuje své cíle nový klubový manažer Michal Jimramovský.