Devatenáctiletý mládežnický reprezentant Radek Farský v loňské sezóně oblékal dres pražských Sov z USK, kde kromě sbírání zkušeností v nejvyšší lize nastupoval především za extraligový tým U19 (zapisoval průměrně 17,8 bodu, 5,8 doskoku a 2,1 asistence za zápas) a byl posilou i pro tým v 1.lize (10,7 bodu a 3,8 doskoku za zápas).

192 cm vysoký rodák ze Slaného se se svým pražským týmem stal v posledních dvou sezónách Mistrem ČR U19, byl vyhlášen nejlepším střelcem a MVP Mistrovství ČR a na stejné akci byl také zařazen do All Star týmu.

„Radek Farský k nám přichází z USK Praha, kde prošel školou Petra Jachana, a už v tak mladém věku je skvělé technicky i fyzicky vybaveným hráčem. Je výborný střelec a navíc atletický typ. Velkým plusem je pak i jeho zdravá soutěživost a ambice. To nám v minulé sezoně u některých hráčů chybělo. Vidíme v Radkovi velký potenciál, který se budeme snažit maximálně rozvinout,“  přibližuje důvody k angažování Farského manažer klubu Filip Jimramovský. S nutností dalšího rozvoje souhlasí i trenér Jakara: „Když přijmeme do týmu tak mladého hráče, je to pro trenérský tým velká zodpovědnost za to, aby se jeho vývoj ubíral přesně tím směrem, kterým má. A já můžu říct, že uděláme všechno pro to, aby to tak bylo.“