Osmadvacetiletý srbský basketbalista Djordje Lelić podepsal spolupráci s brněnským týmem do konce sezóny. Lelić hraje se svými 198 cm na pozici křídla.
Tři roky strávil srbský křídelník v nejvyšší slovinské lize (Liga Telemach) za tým Elektra Sostanj. Poté se v roce 2012 přesunul do kyperské nejvyšší basketbalové ligy (Cyprus–Division A), kde odehrál jednu sezónu. Nakonec se vrátil zpět do slovinské Ligy Telemach (nyní Liga Nova KBM), kde byl nejprve jednu sezónu se svým bývalým týmem Elektra Sostanj, následně se přesunul do týmu Tajfun Sentjur (kde strávil také jednu sezónu). Jeden a půl sezóny pak odehrál za Helios Suns Domžale. Ve všech těchto slovinských týmech byl vždy v základní sestavě. Mezi jeho nejúspěšnější sezóny patřila např. sezóna 2014/2015, kde měl za Tajfun Sentjur průměrně 15,6 bodu, 4,8 doskoku a 3 asistence na zápas (56,6 % za 2 body, 35,8 % na 3 body). Rok na to se mu pak s týmem Helios Suns Domžale podařilo v Evropském poháru FIBA průměrovat 14,5 bodu, 3,7 doskoku a 3,5 asistence na zápas. Naposledy hrál Djordje Lelić za tým Student Mostar, kde si průměrně připisoval 8,5 bodu, 2,7 doskoku a 1,5 asistence. Student Mostar je týmem druhé nejvyšší bosenské ligy (A1 Liga).
Lelić je velice zkušený hráč s mnoha lety odehranými v nejvyšších soutěžích. Jedná se o úspěšného střelce a to zejména z čáry trestného hodu (zatím neklesnul pod 80 % v sezóně). Nová posila ze Srbska nastoupí již v dnešním zápase proti týmu DEKSTONE Tuři Svitavy v 18:00.

(Foto: archiv Helios Suns Domžale