Rozehrávač Brian Sullivan si minulý týden během tréninku přivodil otřes mozku a přes veškerou snahu lékařů se jeho zdravotní stav nelepší. Protože jde o zranění, které se u Sullivana vyskytlo opakovaně už několikrát, odjel po sérii vyšetření, která podstoupil v Brně, do USA za svým lékařem, který zná veškeré podrobnosti o jeho předešlých úrazech.
Manažer klubu Filip Jimramovský věří, že ze Států přijdou co nevidět pozitivní zprávy: „Pro náš tým to není jednoduchá situace, ztratili jsme pro tuto chvíli klíčového hráče. S Brianem jsme ale v kontaktu a již v pátek bychom měli znát výsledky vyšetření a také předpokládanou dobu léčby. Jelikož je momentálně na delší dobu mimo hru i Radek Pumprla, rozhodli jsme se tým posílit a během několika dnů představíme novou akvizici.“

„Ztráta Briana má obrovský vliv na celý tým a jeho organizaci. Brianův pozitivní přístup, znalost hry a samozřejmě jeho basketbalové schopnosti nám už teď chybí. Můžeme si jen přát, aby se Brian vrátil co nejdříve. Totéž platí o Radku Pumprlovi, jehož návrat je plánován někdy kolem nového roku, a my doufáme, že se vrátí úplně zdravý a v plné síle,“ doplňuje Jimramovského trenér Dejan Jakara.