Kevin Ware musel na nějaký čas odjet zpět do Ameriky vyřešit složitou rodinnou situaci (informovali jsme vás dříve). Nyní je však zpět, a tak jsme mu položili pár otázek.

Kevine, jak jsi využil čas strávený doma? Je vše už v pořádku?
Kevin: Díky, situace se mírně zlepšila, babička sice stále bojuje, ale její stav je stabilizovaný. Bylo dobré po čase vidět celou rodinu, navzájem jsme se podpořili, což bylo to nejdůležitější.
Já jsem však nezahálel a i při takové události jsem trénoval a připravoval se na návrat na palubovky.

Řekl bys tedy, že jsi z herního rytmu nevypadl?
Kevin: To snad ne, snažil jsem se dál pracovat. Největší rozdíl vidím v tom, že mi odlet zpět domů pomohl po psychické stránce, sám jsem měl dojem, že poslední zápasy tady za Brno byly ovlivněny mou špatnou pohodou. Nyní jsem však zpět, jsem připraven hrát a vyhrávat, těším se na pondělní utkání s Ostravou.

Jak tedy vidíš možnosti týmu v konci základní části a pak pravděpodobně ve skupině A2?
Kevin: Věřím, že všechny zápasy vyhrajeme (usmívá se). Ne, teď vážně, myslím, že máme na to uspět ve všech utkáních, otázkou bude, co nám dovolí soupeř. Ale už v Ústí bylo vidět, že tým má kvalitu, i přes absenci několika hráčů sehrál kvalitní, vyrovnané střetnutí, takže můžeme vždy nastupovat do zápasu s myšlenkami na vítězství.