Úkol nasázet soupeři co nejvíce košů bude v sobotu platit dvojnásob!

Proč?
Zápas s prostějovskými Orly bude součástí projektu Každý koš pomáhá.

Jak?
Za náš každý bod přispějeme částkou 110 Kč (100 Kč klub, 10 Kč střelec) dvěma dámám, které peníze opravdu potřebují.

Kdo jsou ty dámy?

Jana Hanová je po nepovedené operaci vyhřezlé plotýnky od roku 2007 upoutána na invalidní vozík. Z důvodu těžké paraparézy dolních končetin se nemůže pohybovat jinak než za pomoci mechanického vozíku. Janin zdravotní stav se zhoršil po prodělání těžkého pásového oparu před dvěma lety, po kterém musel být léčen i zánět mozkových blan. Bohužel se přidaly ještě další zdravotní komplikace a po konzultaci s lékaři byl Janě doporučen nový vozík. Ten by mimo jiné díky změněnému ukotvení pánve a páteře Janě ulevil i od velkých bolestí hlavy, kterými v posledním období trpí.

Nikdy bohužel nevíte, kdy se vám změní znenadání život. To je případ i Míši Švajdové, kterou v Praze na Florenci srazilo auto a od té doby se jí život převrátil vzhůru nohama. Jenže Míša je bojovnice a v chuti do života jí nezlomily ani následky ošklivé a nezaviněné nehody. Její cesta zpět za plnohodnotným životem začala v rehabilitačním centru v Kladrubech. Nyní je odkázaná na hole a invalidní důchod. Jenže všeho se chce zbavit. Pilně pracuje na tom, aby se z ní stala účetní a mohla tak soběstačná. Stejně tak pracuje na svém snu zbavit se podpory holí, který se v okamžicích po nehodě zdál nedosažitelný…

Jak můžete pomoct vy?

Fanoušci basketbalu v předchozích dvou letech ukázali, že mají zlaté srdce a nebojí se podpořit dobrou věc. Basketbalová veřejnost se tak stala jedním z hlavních pilířů pořádaných sbírek v rámci Každý koš pomáhá. Stejnou možnost máte i letos. Stačí jen poslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS SPORTBEZBARIER na číslo 87 777. Cena SMS je 30 Kč. Příjemce obdrží 28,50 Kč.
Poskytovatelem je Fórum dárců.

Informace a texty převzaty z www.cbf.cz